S – מעבר ל"תוכן העמוד" 1- מעבר ל"תפריט ניווט עליון" 2- מעבר ל" תפריט ניווט תחתון" "3 – מעבר ל"צור קשר" 0 - מעבר ל" הצהרת נגישות" "4 - מעבר ל מפת אתר" א א א יובלים יובלים אשדוד תאגיד המים והביוב בע"מ

אודותינו

מטרות התאגיד

1. אספקת מים לתושבי העיר,וסילוק הביוב למכון טיהור השפכים.

2. אחזקת מערכת המים והביוב של העיר.

3.ביצוע שוטף של עבודות שיקום ושדרוג תשתיות המים והביוב.

4. פיתוח תשתיות המים והביוב בשכונות חדשות.

5. שיפור השירות ךתושב בנושא מים וביוב.

פרטי התאגיד

צורת התאגדות:חברה בע"מ

מספר ח"פ:514061472

יו"ר דירקטוריון: עו"ד גבי כנפו

מנהל כללי:שלמה אטיאס

רואה חשבון מבקר: רו"ח אבי אוליאל

יועץ משפטי: עו"ד אביב ברנט

 

טלפון מוקד טלפוני עירוני:106 

מוקד שירות לקוחות:1-800-800-566  

כתובת המשרדים:רחוב אורט 18 ,קומה 7 , אשדוד , מיקוד 7724233

כתובת מרכז שירות לקוחות:קניון לב אשדוד, רח' בלפור 14, קומה ג'

פעיולות החברה 

"פעילותו המהירה של תאגיד יובלים מנעה מפגע אקולוגי משמעותי"

שעות לאחר הפיצוץ בקו הסניקה הראשי של העיר, המחבר את העיר למכון הטיהור העירוני, קובעות בדיקות מעבדה, כי איכות המים בחלק הרטוב של נחל לכיש (מערבית לגשר בני ברית), הינה בערכים תקינים.

עוד קובעות הבדיקות כי הערכים הבוחנים את איכות המים, בפרמטרים של הימצאות אמוניה, המעידה בדרך כלל על מקור זיהום מהותי הינן בערכים תקינים, ולפיכך, מעידים כי פעולות האיגום שיצרו חסימה נשלטת, הוכחו במבחן המעשה כיעילים במניעת נזק סביבתי. מערך הבדיקות התבצע בסיום האירוע בהתאם לנוהלי הטיפול באירוע שיושמו באופן מלא, ותוך שמירה מקסימאלית על כזכור, ביום שלישי לפני חג הסוכות הראשון, בשעות הלילה, קרס קו סניקת הביוב הראשי של העיר, תוך יצירת סיכון לזיהום מהותי לנחל. במקום נפתח חמ"ל אירוע, בהתאם לנוהלי החירום שמפעיל תאגיד יובלים. 14 שעות בלבד לאחר תחילת האירוע כבר הוכרז על סיומו המוצלח. גורמי מקצוע מציינים כי היערכות תאגיד יובלים ופעולות בהתאם לנוהלי החירום, התקיימו ללא דופי, תוך הפעלת צוותי חירום, דיווח וידוע של כל הגורמים הרלוונטיים, שאפשרו פעולה מהירה ואפקטיבית. בין הגורמים שעורבו נמנים: המשרד לאיכות הסביבה, עיריית אשדוד, ד"ר ענת רוזן, מנכל"ית איגוד ערים לאיכות הסביבה במחוז דרום וכן קבלנים וגורמי ביצוע שהופעלו בהתאם לנוהלי החירום.

 

בשעות הלילה ביום שלישי, מייד בסמוך לאירוע קיים מנכ"ל תאגיד יובלים, שלמה אטיאס, ישיבת חירום מקצועית בהשתתפות היועצים המקצועיים, בכירי מערך ההנדסה בתאגיד, מנהל מחלקת ניקוז ונחל בעיריית אשדוד, מירון יעקובוב,  וד"ר מוקי שפר, יועץ מוניציפאלי לאיכות הסביבה באשדוד, שאישר את מיקום החסימה והאיגום בהתאם להצעת מנהל מחלקת ניקוז ונחל בעירייה. גורמים מקצועיים בתאגיד מסרו כי הפעילות נעשתה בהתאם לתרחישי אירוע שהוצגו מבעוד מועד בפני המשרד להגנת הסביבה, ואשר תרמו רבות לטיפול המהיר באירוע עד לסיומו המהיר והמוצלח.

 

שלמה אטיאס, מנכ"ל תאגיד המים יובלים, מסר כי נהלי החירום הופעלו באופן מיידי, ולמעשה, סגרו באופן הרמטי מעגל טיפול סביבתי כולל, שלקח בחשבון לא רק את עצירתה המיידית של הדליפה, אלא בנוסף גם את הטיפול הסביבתי-אקולוגי המשלים, בימים שלאחר סיום האירוע. "אנו מודים על המילים החמות שחלקו לנו גורמי מקצוע ואכיפה", מסר אטיאס, "אני מבקש להודות ליו"ר התאגיד, עו"ד גבי כנפו,ולכלל עובדי תאגיד המים יובלים, על הירתמות מיידית בשעות הלילה, עבודה מקצועית חסרת פשרות, וטיפול באירוע עד לסיומו המהיר והמוצלח".

 
 
אודותינו
 • יחיאל לסרי
  יחיאל לסרי
  ראש העיר
  תושבים יקרים!
  בעידן של אתגרים סביבתיים עולמיים ומחסור תמידי במים, אנו מאמינים, כי אספקת מים באיכות הגבוהה ביותר וביעילות לתושבי אשדוד היא המשימה החשובה ביותר שלנו.
  כראש עיר, שמתי לי למטרה, לפתח את מקורות המים, לשפר את התשתיות ולהקים מערכת ביוב ושפכים מתקדמת, שתאפשר השבה של מים לחקלאות ושמירה על בריאות הציבור ברמה בגבוהה ביותר ובכך לחסוך הרבה מאוד מים. בדיוק למטרה זו הוקמה יובלים אשדוד-תאגיד המים והביוב בע"מ.
  יחד, נשמור על אוצר המים, נהנה ממים איכותיים, משירות מעולה, נסייע בשמירה על משאבי הטבע ובהגנת הסביבה ונקדם אורח חיים בריא ומקיים.
   
  ד"ר יחיאל לסרי
  ראש עיריית אשדוד.
 • גבי כנפו
  גבי כנפו
  סגן ראש העיר
  תושבים  יקרים
  לא במקרה בחרתי במילה "לקוחות". זו תמצית המדיניות שלנו ביובלים אשדוד, לקוח שמגיע לו השירות והמוצר הטוב ביותר עבור כספו.
  יובלים אשדוד החלה את פעילותה בינואר 2008, במסגרת חוק תאגידי המים והביוב, במטרה להעניק לכם, תושבי אשדוד, שירותי מים וביוב מהמתקדמים ביותר בישראל.
  ללא גורם מתווך, תוך מתן יחס אישי, ישיר ומתקדם, הכל במטרה לתת את השירות הטוב ביותר והנוח ביותר עבורך.
  אנו עובדי התאגיד, עומדים לרשותכם בכל עת ונשמח להמשיך ולספק לכם מים איכותיים ושירות מרענן.
  לשירותכם תמיד,

  עו"ד גבי כנפו
  יו"ר דירקטוריון יובלים אשדוד
  תאגיד המים והביוב בע"מ
למעלה