דלג לתוכן העמוד

מדי המים החכמים של "יובלים אשדוד" הובילו לחיסכון עצום ללקוחותיו - 850 אלף שח בשנה


בשנתיים האחרונות מוביל "יובלים אשדוד" פרויקט להתקנת מדי מים חכמים (קר"מ) בקרב לקוחותיו -  תושבי ובעלי העסקים בעיר אשדוד. מדובר במערכת מדי מים טכנולוגים מתקדמים המתריעה בזמן אמת, דרך הודעת SMS, על צריכה גבוהה – במטרה לאפשר ללקוחות לתקן את הדליפות אופן מיידי  ובכך לחסוך מאות שקלים בחשבון המים  ולמנוע בזבוז של מים.

בשנת 2022, כאשר  הפרויקט היה בראשיתו נחסכו 84 אלף ₪ בשנה לקוחות שבהם הותקנו מדי הקר"מ . כעת ,כאשר המדים הוחלפו כבר בקרב % 55 מבתי האב  החיסכון הוא פי עשרה. ההערכה היא בתוך כשנתיים – עם התקנת המדים בקרב כל לקוחות התאגיד ,החיסכון השנתי הכולל בחשבונות המים כתוצאה מדליפות אף יהיה גבוה יותר.

חשוב לא פחות, מדי המים החכמים משמשים בסיס לתכנית "מים חיים", יוזמה משותפת של תאגיד המים ומחלקת הרווחה בעיריית אשדוד, בה במקרה של חוסר צריכה ממושכת של מים – הנקלטת במדים החכמים,  נשלח צוות מטעם אגף הרווחה בעיריית אשדוד לבדיקת מצבו של הקשיש.

זוהי עוד דוגמא לכך שהתאגיד  חרט על דגלו מצויינות ומקצוענות לא רק בתחום התשתיות והשירות אלא גם בתחום האחריות החברתית 

מלי בן ברוך, מנכ"לית יובל אשדוד, " חרטנו על דגלנו לפעול בתחום האחריות החברתית, כחלק מערכי התאגיד למעורבות ותרומה לקהילה. פרויקט המדים החכמים חוסך עלויות ניכרות לתושבים ובכך תורם להתמודדות עם יוקר המחייה.  אנו נמשיך ליזום פרויקטים ומיזמים אשר יהפכו את הקהילה שלנו לטובה עוד יותר וישפרו את איכות חיי הלקוחות".